Data publikacji w serwisie: 23 grudnia 2022 r.

Granty studenckie

Trzy osobowa grupa studentów II roku studiów licencjackich, w składzie: Aleksandra Skrzypczak, Klaudia Sobieska, Szymon Piguła, uzyskała dofinansowanie na projekt badawczy pt.: Zmiana zawartości wybranych pierwiastków (metali ciężkich i arsenu) w glebach rolnych na różnym etapie cyklu uprawy roli w ciągu roku w ramach konkursu nr 075 Advanced Best Student Grant ze środków projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Ponadto, studentka I roku studiów magisterskich, Anna Różewska, również uzyskała finansowanie na projekt: „Badania zawartości wybranych pierwiastków w yerba mate jako potencjalnym kandydacie na nowy certyfikowany materiał odniesienia” w ramach konkursu nr 076 Study@Research ze środków projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych wyników!